Dümenleme
Direksiyon

Raven dümenleme ve direksiyon sistemleri verimliliğinizi arttırıp ürünlerinizden aldığınız verimi arttırmak için tasarlanmıştır.

01

Tarla Bilgisayarları

Raven tarla bilgisayarları size hemen hemen her çiftçilik işlevini kolaylıkla komuta, kontrol ve iyileştirme sağlar.

Raven, işletim ihtiyaçlarınıza uygun çok işlevli saha bilgisayarları seçeneği sunar. Tarla bilgisayarları size hemen hemen her çiftçilik işlevini kolaylıkla komuta, kontrol ve iyileştirme sağlar. Değişken oranlı uygulamalar, otomatik direksiyon, otomatik bom yüksekliği ve bölüm kontrolleri, GPS kılavuzlu açma-kapama kontrolleri, verim izleme, kayıt tutma, haritalama ve kablosuz iletişim ile daha fazlasını elde edin.

Viper® 4+

Yenilikçi Raven İşletim Yazılımı tarafından desteklenen güçlü yeni dördüncü nesil Viper alan bilgisayarı Viper 4+, 12,1” kapasitif dokunmatik ekran ve sezgisel, tablet benzeri arayüz ve son teknoloji sağlam magnezyum alaşımlı muhafaza ile şık tasarıma sahip bir tarla bilgisayarıdır.

CR12™

Raven CR12 saha bilgisayarı CR12, kullanıcının AB çizgilerini ve alan sınırının referans çizgilerini tanımlamasına olanak tanıyan kapsamlı bir planlama özelliği sunar.CR12 12,2″ kapasitif ekran boyutuna sahiptir.

CR7™

CR7, özelleştirilebilir iş içi yerleşim düzenlerine sahip 7″ boyuta sahip hafif bir tarla bilgisayarıdır. Basit bir uygulama konsepti, kolayca erişilebilen ayarlar ve ISO-BUS Evrensel Terminal ve Görev Denetleyici özellikleri, bu güçlü birimi uygun fiyatlı, tak ve çalıştır sistemi haline getirir.

02

Dümenleme & Direksiyon

Raven Rehberlik ve Direksiyon: VSN ve RS1Raven’ın eksiksiz rehberlik ve yönlendirme sistemleri, sahadayken doğruluğu artırır ve yorgunluğu azaltır.
Raven’ın eksiksiz rehberlik ve destekli direksiyon sistemleri, gereksinimleriniz ne kadar kesin olursa olsun sizi yolda tutar. Metre altı GPS alıcılarından ve ışık çubuğu sistemlerinden, tekrarlanabilir alt inç RTK düzeltmelerine sahip en gelişmiş otomatik direksiyon sistemlerine kadar, Raven’daki kazancınız her zaman en önemli satırdır.

VSN® Görsel Dümenleme

VSN®, ürün sıralarında gezinmek için temassız bir stereo(çift) görüş kamerası kullanarak tarlada çimlenmiş olan ürünleri makine kılavuzuna dönüştürür ve operatörün etkili uygulama kontrolünün diğer tüm yönlerine odaklanmasını sağlar.

RS1™

RS1, Slingshot, GPS ve otomatik yönlendirmeyi tek bir sezgisel, kullanımı kolay ünitede birleştiren tamamen ölçeklenebilir bir direksiyon çözümüdür.

SC1™

RAVEN SC1/TC1 Merkez ünitesi SC1, hem yüksek hem de düşük hızlarda inanılmaz doğrulukla son teknoloji, eller serbest makine yönlendirmesi sağlar.

MD

MD, araç filonuz arasında sorunsuz bir şekilde transfer yapmanızı sağlayan, kurulumu kolay bir mekanik tahrikli direksiyon sistemidir.

700S™ Alıcı

700S Akıllı Anten
GLONASS ve Otonom çift frekanslı GL1DE™ ile standart olarak gelen tamamen ölçeklenebilir bir GNSS akıllı antendir.

500S™ Alıcı

500S Akıllı Anten 500S, her ortamda gelişmiş güç için GPS, GLONASS, Galilelo ve BeiDou’yu izleyen uygun fiyatlı, giriş seviyesi bir GNSS alıcısıdır.

GNSS Düzeltmeleri

Raven, WAAS, EGNOS, GLONASS ve Satellite GS tabanlı DGPS düzeltmelerini kullanarak son derece doğru, güvenilir DGPS konumlandırma sağlamak için yüksek performanslı alıcılarımız için çeşitli GNSS düzeltme seçenekleri sunar.

SBGuidance

Ekipman yönlendirme sorununu ortadan kaldırın. SBGuidance AUTO, RTK-DGPS aracılığıyla traktörünüzü veya ekipmanınızı sorunsuz ve benzersiz bir hassasiyetle yönlendirir.

Direksiyon Uygulaması

Değişken zemin koşulları, engebeli yükler veya engebeli arazi, bu tür koşullar ekipmanlar üzerinde önemli etkiler yaratabilir. SBGuidance Uygulaması, tekrarlanan saha operasyonlarının benzersiz bir doğrulukla gerçekleştirilmesini sağlar.