ÇİFTÇİLERE DÜNYAYI BESLEMEYE YARDIM ETMEK

TARIMSAL SİSTEMLERİNİN YENİDEN TANIMLANMASINI SAĞLIYORUZ

1978’den beri Raven Uygulama Teknolojileri, hassas tarımın yaratılmasına, tanımlanmasına ve yeniden tanımlanmasına yardımcı oldu. Büyük zorluklara teknik çözümler geliştiren, pazarlayan ve üreten yenilikçi bir teknoloji şirketiyiz. Raven, işletme maliyetlerini azaltmak, girdileri azaltmak ve verimi artırmak için tasarlanmış hassas tarım ürünleri sağlayarak, dünyanın dört bir yanındaki yetiştiricilere ve özel uygulayıcılara etkili teknolojiler sunar. Tarla bilgisayarlarından ilaçlama ve ekici kontrollerine ve GPS yönlendirmeli direksiyon sistemlerinden kablosuz teknolojiye kadar, sahada performans gösteren hassas tarım teknolojisine öncülük ediyoruz.

Hassas tarımdaki teknolojimiz, daha hassas uygulama yoluyla maliyetleri düşürür, tarla ile ofisi kablosuz olarak birbirine bağlar ve gerekli girdilerin geliştirilmiş kullanımıyla çevre yönetimini destekler.

BÜYÜK ZORLUKLARI ÇÖZMEK

Raven’da büyük zorlukları çözmeyi amaçlıyoruz. Bugün, şu büyük zorluklara odaklandık:

  • Dünya çapında tarımsal verimliliği artırarak artan nüfusu beslemek
  • Doğal kaynaklarımızı korumak
  • Gelişmiş durumsal farkındalık yoluyla hayat kurtarmak ve iyileştirmek
  • Dünyayı birbirine bağlamak

Bu amacı gerçekleştirmek için hassas tarım, yüksek performanslı özel filmler ve havacılık pazarlarına hizmet etmek için mühendislik, üretim ve teknolojik yeniliklerdeki gücümüzü kullanıyoruz.

Daha fazla bilgi için www.ravenind.com adresindeki kurumsal web sitemizi ziyaret edin.

İLHAM VERMEK. OLUŞTURMAK. İNŞA ETMEK.

Onunla doğdunuz: kırmak ve yapmak için meraklı bir dürtü. Sadece senin bu haline hayran olmakla kalmıyoruz, bunu kutluyoruz! Raven’da büyük zorlukları çözüyoruz ve bu zorluklardan biri de büyüyen bir nüfusu beslemek. Masaya yemek koyduğunu bilerek kırsalda her gezintiye çıktığınızda eserinizi nasıl görmek istersiniz?

Hassas tarımdaki teknolojimiz, traktörleri tarlada çalıştırır, çiftçiyi kabinden kablosuz olarak bağlar ve kontrollü çıktılarla çevreyi korur…Siz de bize katılın… 

İş Ortaklarımız

RAVEN teknolojisini kullanan partnerlerimiz