Verimliliği arttırın

Slingshot®

Slingshot platformu, verimliliği artıran portföyümüzün bel kemiğidir. Yazılım yeteneklerimizi ve yüksek kaliteli donanımımızı birleştirmek, ofisten sahaya operasyonları senkronize eden bir Connected Workflow™ oluşturmamızı sağlar. Ve bu size işinizi farklı görme ve onu eskisinden daha iyi yürütmenin yeni yollarını bulma yeteneği verir.

%20'nizi BULMA ZAMANI

Tarımsal ürün üreticileri, kabinde Raven’ın çözümleriyle Slingshot platformunu kullandıklarında %20 verimlilik elde ediyor. Bu sistemi bir araya getirmek için gereken destek ekipmanlarını izlerken ofisi sahaya bağlayabilme yeteneği, temettü ödüyor. Verimliliği artırmak ve günlük faaliyetlerdeki değişkenliği azaltmak için teknolojiyi kullanarak operasyon genelinde her şey daha sorunsuz çalışır. Çalışma süresi, boşta kalma süresi ve geçiş süresi gibi performansınızı etkileyen temel değişkenleri artık merak etmenize gerek yok. Raven’ın entegre sistemi ile bu rakamları hızlı bir şekilde analiz edip adresleyebilir, filonuzu ve işinizi gerçek zamanlı olarak yönetebilirsiniz.
01

Bağlantı

Güvenilir kablosuz bağlantı, Slingshot’ın 10 yılı aşkın başarısının temeli olmuştur. Verileriniz özel ve güvenlidir.
02

Lojistik

Müşteri verilerinizin basit, kullanımı kolay bir platform aracılığıyla kullanıma hazır olduğunu bilerek, işleri verimli ve tutarlı bir şekilde güvenle tamamlayın.
03

Web & Mobil Uygulama​​

Web ve mobil uygulamalar, operasyondan uzaktayken müşterilere, çalışanlara ve ortaklara 7/24 esnek bağlantı sunar.
04

Analitik ve Raporlama​​

Günün herhangi bir saatinde operasyonun tüm seviyelerinde güvenilir, veriye dayalı kararlar almak için gerçek zamanlı bilgilere erişim.
05

Bağlı İş Akışı™​

Özel Uygulama İşleminiz için %20 Daha Fazla Verimlilik Ne Anlama Gelir?
06

Slingshot Abonelik Seviyeleri​

Operasyonunuzu desteklemek için Slingshot abonelik seçeneklerinin ve ilgili her düzeydeki yeteneklerin bir özeti.